ПРАЦЮЄМО з пн-пт 10:

ПРАЦЮЄМО з пн-пт 10:00-18:00! Ціни уточнюйте!

Показати більше
067 444 82 20
Замовте дзвінок
0
0 грн.
Все для дому та затишку
Усі товари

поролон вторинний

30 пропозицій

Все, що ви хотіли знати про вторинному поролоні: виробництво, властивості і методи застосування

Пінополіуретан вторинного спінювання (вітчизняна маркування ПВВ, міжнародна RWD) - матеріал, що отримується з подрібнених залишків поролонів. Його експлуатаційні властивості забезпечують широке застосування в різних видах промисловості. На поролон вторинного спінювання ціна нижче, ніж на інші ізолюючі матеріали з аналогічними характеристиками. У цій статті розглянемо метод виробництва, марки, переваги та методи застосування поролону ВВ.

Залежно від використовуваної технології, обсяг поролонових відходів займає від 10 до 25% від загального обсягу готової продукції. Розміри обрізків маленькі, тому практичної користі вони не несуть. Знайти їм практичне застосування майже неможливо.

Так було прийнято рішення створити новий технологічний процес: подрібнити все залишки ППУ, додати активні клейкі речовини, піддати їх термічній обробці і отримати в результаті готові блоки. Зараз можна вторинний поролон купити Київ з вражаючими технічними характеристиками.

Вторинний поролон: що це і як його виробляють

Поролон вторинного спінювання виробляють в заводських умовах. Перший етап - подрібнення методом дроблення обрізків будь-якого ППУ в спеціальній дробильної машині. Допускається змішування поролону з гумою та іншими матеріалами. Але в класичною технологією подрібнюють і переробляють виключно еластичний поролон.

Вторинний поролон Київ виробляють з наступних компонентів:

 • поліол - основа поліуретанового складу;

 • ізоцианат - матеріал для затвердіння (полімеризації);

 • вода - спінювач (при реакції з изоцианатом виділяється вуглекислий газ).

Як виробляють поролон вторинної переробки:

 1. Змішування. У Преміксер подрібнений поролон змішують з поліол. При вторинному змішуванні до складу додають ізоцианат і допоміжні речовини.

 2. Формування. Отриману суміш заливають в опалубку, покриту поліетиленовою плівкою (поролон не взаємодіє з нею і не прилипає).

 3. Затвердіння. Суміш пресують за допомогою водяної пари до необхідного обсягу і дають їй вистоятися. В ході реакції рідкі компоненти полимеризуются.

 4. Розпускання готового блоку на плити, вирубка або контурна різка.

Готовий продукт (поролон) формують в листи, блоки або рулони будь-якого розміру. Найпоширеніший формат для листів і блоків: 2000х1600 мм. Товщина поролону може варіюватися від 8 до 190 мм.

Технологія дозволяє виробляти поролон вторинний щільністю від 40 кг / куб. м до 750 кг / куб.м. Але частіше на ринок надходять більш поширені варіанти поролону з діапазоном щільності 60-320 кг / куб. м.

Для порівняння: «первинний» поролон може мати щільність тільки до 40 кг / куб. м. Більш високі показники - тільки у вторинного поролону. У цьому його унікальність і переваги. Поролон вторинного спінювання купити можна для застосування в меблевій справі, будівництві, транспортній галузі та багатьох інших сферах.

Переваги ППУ вторинного спінювання

Поролон вторинного спінювання Київ, отриманий в результаті повторної переробки обрізків ППУ, має кілька плюсів:

 1. Висока зносостійкість. Виражається в збереженні фізичних характеристик поролону навіть при тривалих повторюваних навантаженнях (більше 250 тис. Циклів).

 2. Пружність поролону. Це робить його готовим до будь-якого типу експлуатаційних навантажень.

 3. Властивості шумо- і теплоізоляції.

 4. Збереження амортизаційних властивостей поролону в температурних межах -25 - +80 градусів Цельсія.

 5. Вторинний поролон витримує більше циклів навантаження, ніж первинний.

Вторинний поролон: недоліки

Можна назвати два чинники, характерні для експлуатації всіх видів пенополиуретанов. Це обмежений термін використання (близько 7 років за умови щоденних навантажень) і викид шкідливих речовин в процесі горіння. Не всім виробникам вдалося налагодити випуск вторинного поролону з рівною і гладкою поверхнею.

Поролон вторинний ППУ: основні марки і характеристики

Артикул

Удавана щільність, кг / куб. м (ISO845)

Напруга стиснення при 40% стисненні, кПа (ISO3386)

Умовна міцність розриву (не менше), кПа (ISO1798)

ПВВ 60

66 ± 3

9,0 ± 1,0

50

ПВВ 80

81 ± 3

11,0 ± 1,0

55

Експлуатація: упаковка, шумоізоляція, ущільнювальні прокладки

ПВВ 100

100 ± 3

17,0 ± 3,0

45

ПВВ 120

120 ± 7

30,0 ± 4,0

50

Експлуатація: гімнастичні мати, шумоізоляція, м'яка підкладка, ущільнювальні прокладки

ПВВ 140

141 ± 7

3.6 ± 0.4

50

ПВВ 160

160 ± 7

60,0 ± 10,0

50

Експлуатація: мати для спортивної боротьби, шумоізоляція, м'яка підкладка, ущільнювальні прокладки

ПВВ 180

177 ± 8

69,0 ± 10,0

50

ПВВ 200

195 ± 8

92,0 ± 10,0

40

Експлуатація: покриття боксерського рингу, м'яка підкладка, ущільнювальні прокладки

ПВВ 220

210 ± 10

98,0 ± 10,0

40

ПВВ 240

235 ± 10

100,0 ± 10,0

50

Експлуатація: татамі, пом'якшувальний настил

 

 

Пояснення до таблиці:

 • уявна густина - результат співвідношення маси поролону до всього обсягу, який він займає. Маса одиниці об'єму пор, з урахуванням обсягу закритих пір. Основний критерій довговічності. Чим вище показник - тим довговічніше поролон і тим менше він піддається окислювальному старінню;

 • напруга стиснення - величина зусилля, яке потрібно застосувати, щоб стиснути поролон до 40%;

 • умовна міцність при розриві - допоміжне властивість поролону. Чим вище показник, тим міцніше матеріал, тим краще він чинить опір розтягує силі. Важливий показник, якщо планується застосування поролону вторинного спінювання для виробництва меблів.

Вторинний поролон: застосування

У попередньому підпункті ми лише частково торкнулися варіантів використання поролону, отриманого в процесі вторинної переробки. Тепер проаналізуємо поролон вторинного спінювання застосування більш докладно.

Спорт

Найпоширеніший варіант експлуатації вторинного поролону - виготовлення спортивних матів: для гімнастичних і вільних вправ, боротьби, боксу. Щільність 80-120 кг / куб. м дозволяє виробляти мати для гімнастики і акробатики, шкільні мати для спортзалів. Щільність 100-160 кг / куб. м - основа для борцівських килимів. Можна купити в Україні татамі з вторинного спіненого ППУ щільністю від 140 кг / куб. м. З матеріалу виготовляють також м'які вставки для тренажерів.

Меблева промисловість

Широко використовують матеріал у виробництві м'яких і офісних меблів. При малій товщині поролон меблевий вторинний здатний забезпечувати комфорт і витримувати навантаження. Щільність ПВВ дозволяє виробляти елементи меблевих виробів (наприклад, поролон 600 кг / куб. М використовують для підлокітників крісел). Також вторинний поролон купити можна для виробництва дитячих і дорослих матраців (цілком або їх окремих верств). Наприклад, в дитячих матрацах лист вторинного поролону щільністю 60-80 кг / куб. м може замінити шар кокосової койри.

автомобілебудування

Виробники автомобілів цінують хороші демпфуючі властивості і звукопоглинання поролону. У складі матеріалу багато відкритих пір і великих порожнин: завдяки їм поролон ізолюють звук і практично не передає його. Всі звукові хвилі поглинають осередки. Тому поролон вторинного спінювання купити Київ щільністю в межах 80-300 кг / куб. м рекомендується для шумоізоляції салону.

Ще один варіант експлуатації вторинного поролону в автомобілебудуванні - оббивка частин салону з метою підвищення безпеки пасажирів. Матеріал використовується як додаткова амортизуюча поверхня для захисту людей при зіткненні (в комплексі з ременями і подушками безпеки).

Сільське господарство

Вдруге спінений поролон в основному використовують для елементів підстилки для великої рогатої худоби, ізолюючого шару в сільськогосподарських ангарах і інших об'єктах.

Нестандартний метод застосування поролону вторинного спінювання - облаштування трендових «зелених дахів». Для цих цілей пінополіуретан товщиною від 6 до 15 см додатково збагачують мінералами і комплексами добрив. Поролон фіксують на поверхнях дахів і використовують в якості основи для вирощування декоративного шару зелені.

Дитячі майданчики

Вторинний спінений поролон високої щільності використовують як пом'якшувальну захисного настилу для критих ігрових майданчиків і дитячих розважальних центрів.

упаковка

Міцний, податливий, пружний поролон забезпечує захист від вібрації і ударів. Тому його використовують в комплексі упаковки для тендітних виробів і високоточних приладів, електроніки і побутової техніки, промислового скла.

Медицина

Вторинний поролон купити в Києві можна для виробництва ортопедичних підстав, килимків, кушеток. Крім стандартних експлуатаційних показників (в першу чергу високою жорсткості), поролон підходить для антисептичної обробки.

Будівельна галузь

Теплова ізоляція і віброізоляція горизонтальних і вертикальних поверхонь - так застосовують поролон ВВ в будівництві промислових і складських об'єктів. Ще одна поширена напрямок - створення настильного матеріалу для тепло- і віброізоляції підлог (підкладки під ламінат, ковролін, паркет і лінолеум).

Ремонт автомобільних сидінь

Якщо аналізувати на поролон вторинного спінювання відгуки, можна знайти інші варіанти застосування. Наприклад, є альтернативний спосіб, що дозволяє заощадити на час відпливу латексних форм. З вторинного поролону вирізують форми за розмірами сидінь, шліфують і обертають латексована ППУ. Виходить недорогий варіант, наближений за властивостями до латексній основі. До такого способу часто вдаються власники маршрутних таксі.

Купити поролон вторинного спінювання можна в магазині INTSTYLE. У нашому асортименті представлений товар високої якості від кращих компаній. Купити поролон для меблів та інших потреб можна оптом і в роздріб за найкращими цінами. Доставка здійснюється по території України.

Матрас на замовлення
поролон BB80 ППУ-BB-80
Хіт продажу
Арт.: ППУ-BB-80
поролон BB80
Рекомендуємо
Ціна від 928 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB120 ППУ-BB-120
Хіт продажу
Арт.: ППУ-BB-120
поролон BB120
Рекомендуємо
Ціна від 1263 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB80 лист 1 * 2м товщина 5 см ППУ-BB-80-5
Ціна від 2320 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Поролон BB80 лист 1*2м товщина 5см — сертифікована продукція від Інтерфом. Вдруге спінений ППУ має високу зносостійкість, оптимальну еластичність, а також здатність, що амортизує.. Завдяки впровадженню у виробничий процес інноваційних розробок поролон українського виробництва відрізняється хор...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 5
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 80 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB80 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-80-8
Ціна від 7424 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 10
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.6 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 80 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB80 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-80-7
Ціна від 2970 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.6 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 80 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB80 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-80-4
Хіт продажу
Ціна від 1856 грн.
В наявності
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 80 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB80 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-80-2
Хіт продажу
Ціна від 928 грн.
На замов. 14 днів
1 відгук
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 80 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB60 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-60-4
Ціна від 1392 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 60 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB60 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-60-2
Ціна від 696 грн.
В наявності
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 60 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB60 ППУ-BB-60
Арт.: ППУ-BB-60
поролон BB60
Ціна від 696 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB40 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-40-4
Ціна від 928 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 40 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB40 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-40-2
Ціна від 464 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 40 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB40 ППУ-BB-40
Арт.: ППУ-BB-40
поролон BB40
Ціна від 464 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Для пакування, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 7 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB200 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-200-4
Ціна від 4208 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 200 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB200 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-200-2
Ціна від 2104 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 200 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB200 ППУ-BB-200
Арт.: ППУ-BB-200
поролон BB200
Ціна від 2104 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB180 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-180-4
Ціна від 3787 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 180 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB180 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-180-2
Ціна від 1894 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 180 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB180 ППУ-BB-180
Арт.: ППУ-BB-180
поролон BB180
Ціна від 1894 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB160 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-160-4
Ціна від 3366 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 160 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB160 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-160-2
Ціна від 1683 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 160 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB160 ППУ-BB-160
Арт.: ППУ-BB-160
поролон BB160
Ціна від 1683 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB140 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-140-4
Ціна від 2946 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 140 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB140 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-140-2
Ціна від 1473 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 140 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB140 ППУ-BB-140
Арт.: ППУ-BB-140
поролон BB140
Ціна від 1473 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB120 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-120-4
Хіт продажу
Ціна від 2525 грн.
В наявності
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 120 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB120 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-120-2
Хіт продажу
Ціна від 1263 грн.
На замов. 14 днів
2 відгука
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 120 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB100 лист 1 * 2м товщина 4см ППУ-BB-100-4
Ціна від 2104 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 4
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 100 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Поролон BB100 лист 1 * 2м товщина 2см ППУ-BB-100-2
Ціна від 1052 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТОВЩИНА ЛИСТА: 2
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЩІЛЬНІСТЬ: 100 кг/м3
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів, Для сидінь
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
поролон BB100 ППУ-BB-100
Арт.: ППУ-BB-100
поролон BB100
Ціна від 1052 грн.
На замов. 14 днів
0 відгуків
з ПДВ
Купити в 1 клік

Важко з вибором правильного поролон? - Читайте статті на нашому сайті! Ми розповімо про поролон все! 45 марок поролону. Характеристики, де застосовуєтьс. Все про поролон у числах 28 секретів вибору поролону Марка Щільність кг/м3 Напруга стиснення при 40...

 • ТИП ВИРОБИ: Поролон
 • РАЗМІР ЛИСТА: 1.0 х 2.0 м
 • МАРКА: BB - вторинного спінювання
 • ЗАСТОСУВАННЯ: Спортивного призначення, Для шумоізоляції, Для матів, Для меблів, Для підкладки, Для пом'якшуючих настилів
 • ТЕРМІН СЛУЖБИ: До 10 років
 • ВИРОБНИК: ІНТЕРФОМ, АСАТ
Затрудняетесь с выбором?
Давайте мы отправим Вам на почту подсказку: 7 основных критериев выбора поролона
Підписатися на розсилку
Будь в курсі останніх новинок і акцій магазину. Ми вміємо приємно здивувати товаром і ціною.