ПРАЦЮЄМО з пн-пт 10:

ПРАЦЮЄМО з пн-пт 10:00-18:00! Ціни уточнюйте!

Показати більше
067 444 82 20
Замовте дзвінок
0
0 грн.
Все для дому та затишку
Усі товари

Догляд та чистка меблевої тканини

0 коментарів

Поділитися з друзями

Ми використовуємо м'які меблі в повсякденному житті щодня, що, природно, може привести до різного роду забруднень. Особливо ця проблема актуальна, якщо в будинку є маленькі діти, домашні тварини і т.д.

Меблеві тканини характеризуються різною інтенсивністю застосування: делікатні, повсякденного і інтенсивного використання (експлуатації).  Кожен вид тканини має свої рекомендації і вимоги до обслуговування.

Існують загальні рекомендації по догляду, актуальні для всіх видів оббивних тканин.  Якщо Ви не знаєте, який саме вид тканини використовується на Ваших м'яких меблях, застосовуйте делікатне прибирання або зверніться до компанії, яка спеціалізується на професійному чищенні предметів м'яких меблів. Будь-яка тканина, яка піддається найбільш частому очищення, з часом може вигоряти і в подальшому відрізнятися за кольором від загального гарнітура Обов'язково застібайте все меблеві чохли перед пранням, не використовуйте щітки з грубою щетиною.

Профілактика - найкращий засіб захисту, тому в разі появи забруднення постарайтеся видалити його відразу, не дозволяючи проникнути в структуру тканини. Засохлий бруд може істотно пошкодити тканину, залишаючи після видалення незгладимий слід.

Перед застосуванням миючого засобу для чищення обов'язково спробуйте його на малопомітній ділянці, ніколи не використовуйте декілька засобів одночасно, всі ці дії можуть призвести до порушення структури меблевої оббивки.

Незалежно від ступеня забруднення ніколи не застосовуйте:

  • відбілюючі засоби;
  • розчинник на основі нафтопродуктів.


Тканини інтенсивного використання

Тканини інтенсивної експлуатації мають максимальну ступінь зносостійкості (більше 20000 циклів), однак це зовсім не означає, що будь-які забруднення можна видаляти без будь-яких обмежень.

М'які меблі, маючи тканину з високим ступенем зносостійкості, можна регулярно очищатися від пилу, практикуйте прибирання не частіше ніж один раз на тиждень з використанням вологої м'якої губки або пилососа. Для догляду за даними меблями застосовуються спеціальні миючі засоби. Меблеву оббивку даної категорії можна делікатно прати в автоматичній пральній машині при температурному режимі не вище 40 ° С.  Можливе використання праски з режимом відпарювання, застосування прасування з внутрішньої сторони з обов'язковим використанням бавовняної тканини.


Тканини повсякденного використання (експлуатації)

Меблеві тканини повсякденного застосування мають досить високий ступінь зносостійкості від 15000 до 20000 циклів. Дана категорія меблевих тканин в залежності від вимог виробника може оброблятися пилососом або м'якою губкою. Купуючи м'які меблі, обов'язково купуйте миючий засіб по догляду за тканиною. Для кожного виду тканини існують певні вимоги, наприклад, відсутність аміаку або відбілюючих речовин. Ви можете прати оббивні тканини в делікатному режимі, не перевищуючи температуру для прання 30 °С, допустиме прасування навиворіт за допомогою бавовняної тканини.


Делікатні оббивні тканини

Делікатні оббивні меблеві тканини мають особливі вимоги по догляду, і для довгої і ефективної служби вимагають чіткого дотримання всіх рекомендацій виробника. Делікатні тканини підлягають чищенню пилососом із застосуванням спеціальних насадок. Крім того, існують спеціальні миючі засоби, які суттєво спрощують догляд за даною категорією тканин.  Багато тканини даної категорії можна прати і прасувати не частіше ніж два рази на рік, використовуючи режим прання «делікатний» без віджиму, гранична температура не вище 30°С із застосуванням нейтрального прального порошку. При пранні можлива тільки природна сушка.

Поділитися з друзями

Задати питання

Тут Ви можете задати питання, що Вас цікавить - і ми в найкоротші терміни відповімо Вам. Також Ви можете залишити свій відгук або побажання, адресовані нашій компанії INTSTYLE.

Оцініть статтю
Коментарі (всього 0)
Відгуки для даного товару відсутні