⚡ Що таке кожзам, кожвинил, еко шкіра: види, властивості, склад кожзаменителей
Графік роботи&n

Графік роботи пн-пт 10:00-18:00.

Показати більше
067 444 82 20
Замовте дзвінок
0
0 грн.
Все для дому та затишку
Усі товари

⚡ Що таке кожзам, кожвинил, еко шкіра: види, властивості, склад кожзаменителей

0 коментарів

Поділитися з друзями

Штучна шкіра в силу своїх експлуатаційних і естетичних властивостей знайшла широку сферу застосування. Одяг, взуття, аксесуари, меблі в сучасному виробництві представлені зі шкірозамінника. Унікальна імітація натурального матеріалу вражає розкішним зовнішнім виглядо. Звичайно, що серед розмаїття асортименту є дешева продукція, яка не може похвалитися такими характеристиками.

Що таке кожзам? Які властивості, види шкірозамінника для ме

Кожзам - це сучасний замінник шкіри на полімерній основі. Різновиди матеріалу класифікуються за складом. Інноваційні технології дають можливість випускати в продаж все нові модифікованої шкіри, які в рази перевищують якості попередніх. 

У меблевій промисловості шкірозамінник займає особливу нішу. Дивани, крісла, м'які ліжка перевтілюються в дорогі і розкішні предмети. При цьому зовні відрізнити замінник матеріалу від натурального практично неможливо. Тепер варто розібратися в різновидах і особливості кожного виду шкірозамінника. 

Якщо у Вас є питання з приводу різновидів і особливостей шкірозамінника, задавайте їх нашим менеджерам. Фахівці нададуть безкоштовну інформацію і завжди допоможуть з вибором.

Задати запитання спеціалісту

Види штучної шкіри за складом

Часто в інформаційних матеріалах зустрічається назва синтетична і штучна шкіра. Не знаючи різницю, можна вважати, що це одне і теж. Насправді відмінності існують. Синтетична шкіра - це матеріал, що складається з одного полімерного шару. У штучної присутній багатошарова структура, в якій обов'язково є основа. З чого ж складається штучна шкіра? Давайте розбиратися:

  • основа - бавовна, трикотажні волокна, котон;

  • неткане полотно - повстяна основа;

  • синтетична основа.

Ткана або неткана основа формує міцне і щільне покриття. Саме наявність другого шару підвищує характеристики матеріалу під час експлуатації. Вибираючи недорогий кожзам, в порівнянні з натуральним аналогом, покупець хоче отримати якісну продукцію. Це стосується як виробництва взуття, одягу, так і оббивки м'яких меблів. Міцність забезпечує довгий термін служби і надійність виробів.

Ось деякі приклади
 

Кожзам на тканинній основі

Спеціальні просочення захищають верхній шар від вологи, механічних пошкоджень. Куртка не будуть промокати, оббивка захищена від забруднень, взуття не розтріскуєтьс. 

Склад штучної шкіри визначає її класифікацію. Вхідні в структуру матеріалу композиційні речовини дозволяють вибрати потрібний вид продукції для конкретного застосуванн.

Вінілштучшкі

Що таке меблевий кожзам? види шкірозамінн. Вінілштучшкі

Кожвинил - що це і яке його призначення? У технології виробництва використовується полівінілхлорид. Він наноситься на просочену полімером основу. Для основи застосовується тканину котон або синтетика, неткане волок. Вініл, винилис як ще називають цей вид замінника шкіри, став поширеним варіантом дешевого аналога натурального матеріалу. 

За рахунок наявності ПВХ і допоміжних елементів полотно досить тонке і має хорошу міцність.

Основними достоїнствами ПВХ-шкіри виділяють простоту догляду і тривалу експлуатації. Але, тепер потрібно сказати про головне мінусі - наявність шкідливих речовин, які можуть випаровуватися. Тому кожвинил не настільки популярний вид оббивного покриття для м'яких меблів. 

Екокожа

Цей вид шкірозамінника в силу свого складу завоював величезну популярність серед покупці. Відмітна риса екокожі - двошаровий структура матеріалу і його м'якість. Для основи використовується бавовна, натуральна шкіра вторинного застосування, пол. Високі показники якості і зносостійкості дають можливість використовувати замінник шкіри у виготовленні одягу, меблів. 

Нанесення на фінішній стадії поліуретану формує чудові експлуатаційні характеристики. Поліуретановий шар відповідає за гипоаллергенность і міцність полотна. А це найважливіші фактори вибору оббивного матеріалу.

Ось деякі приклади

Меблева екошкіра

Головне достоїнство екокожі - відсутність парникового ефекту. Багатьох покупців матеріал замінник шкіри відлякує тим, що при тривалому контакті з поверхнею тіло починає потіти і прилипати. З дешевої оббивкою буде саме цей випадок. Але екошкіра нового покоління володіє мікропористої структурою, яка відмінно пропускає повітря.

Застосування у виготовленні шкірозамінника обрізків і залишків натуральної шкіри наближає штучне полотно до оригінал. Оббивка не тільки виглядає розкішно в інтер'єрі, але і забезпечує відмінні тактильні властивості. Порівнювання особливості шкірозамінника і оббивки з тканини потрібно відзначити наступні переваг:

  • пориста структура - мікропори відповідають за продувність повітря, поліпшену вентиляцію, що стає важливим фактором приємного контакту тіла і оббивки;

  • повну схожість за текстурою і експлуатаційними якостями з натуральною шкірою;

  • екологічність - сировина не містить шкідливих речовин, які можуть випаровуватися зі складу. Екокожа активно застосовується для оббивки меблевих виробів для домашнього інтер';

  • висока зносостійкість - покриття стійкою до зносу, деформацій, пошкоджень, появи подряпин;

  • вологостійкість - пори досить маленькі, тому на накопичують вологу в матеріалі;

  • морозостійкість;

  • відсутність різкого запаху - синтетична шкіра це матеріал з властивим йому запахом. У екокожі ця риса не має яскравої вираженості;

  • простота догляду - м'яка ганчірочка і мильний розчин стануть простими помічниками в видаленні плям і забруднень. Засоби з кислотами і розчинниками неприпустимо використовувати для чищення.

Який кожзам для меблів краще. Властивості екоко

Цей вид шкірозамінника привабливий доступною ціною і різноманітністю текстур. Дизайнери вміло використовують Екокожа в створенні сучасної оббивки і стилістичних рішень м'яких меблів. Дивани, крісла, ліжка з м'яким узголів'ям оформляються в оригінальних відтінках і приємною фактурою оббивного матеріалу.

Особливості різновидів шкірозамінника

Цікавлячись з чого роблять штучну шкіру, покупці дізнаються багато різновидів продукції. Для екокожі використовується поліуретан, ПВХ-шкіра заснована на полівінілхл. Також є замінник шкіри з мікрофібри. Мікрофібра є комбінування волокон з поліестеру і поліаміду. Завдяки ниткам синтетичного походження полотно набуває м'яку і легку текстуру. При цьому характеризується високою міцністю. Покриття стійке до впливу сонячних променів, тому не вигорає. Мікрофіброва шкірозамінник - це матеріал, здатний продувати повітря з екологічно безпечними властивостями. 

Ще одна технологія виробництва використовує в складі каучук. Цей різновид шкірозамінника популярна в взуттєвої промисловості, зокрема виготовленні підошви для взуття. 

Різновиди шкірозамінника і його особливо

Кожен вид має свої переваги і недоліки, які визначають сферу застосування матеріалу. Для недорогого одягу, аксесуарів, чохлів, гаманців цілком достатньо використовувати бюджетні варіанти винилискожи або дермантина. Коли мова йде про м'які меблі, тут важливо забезпечити комфорт і презентабельність. Вивчивши види штучної шкіри для меблів, можна точно сказати, що екошкіра стане кращим вибором покупця.

Плюси і мінуси матеріалу кожзам

Від складу шкірозамінника безпосередньо залежать експлуатаційні властиво. На сьогодні покупці дуже скрупульозно вивчають особливості і характеристики оббивних матеріалів. Це допомагає правильно підібрати якісне полотно, яке буде служити довгі роки.

Штучна шкіра - це матеріал, що привертає невисокою ціною і доступністю. Візуальне порівняння натуральної шкіри і синтетичної не має явних відмінносте. При цьому за покупку потрібно віддати набагато меншу су. Щоб переконатися в правильності рішення, слід чітко визначити переваги шкірозамінника:

  1. Гуманні принципи виробництва. Захисники тварин ніколи не дозволять собі купити шкіряні меблі. Для деяких людей це дуже важливий аспект вибору меблевих виробів. Назва штучна шкіра говорить сама за себе - для її виготовлення не потрібно вбивати тварин.

  2. Екологічність і гіпоалергенність. В облаштуванні домашньої меблювання слід дотримуватися цього фактора. Будь-які синтетичні матеріали можуть викликати алергію, подразненн. Екокожа повністю безпечна і гіпоалергенна.

  3. Повітропроникність. Сучасний шкірозамінник далеко не той, який випускався на початкових стадіях виробництва. Матеріали нового покоління позбавлені парникового ефекту, а пори відмінно вентилюють структу.

  4. М'якість, еластичність, тактильний контакт. Оббивка меблів, одяг, взуття мають приємну текстуру, до якої хочеться торкатися знову.

  5. Вологозахисні властивос. Замінник шкіри не боїться вологості і пролитої рідини. 

  6. Різноманітність відтінків і дизайнерських ріш. Штучна шкіра - це матеріал, який добре забарвлюється. Маніпуляції дизайнерів втілюються в неповторному оформленні м'яких меблів. Тиснення фактури передає всю розкіш і шик оббивного полотна.

У каталозі нашого магазину представлена ​​колекція унікального шкірозамінника з ефектом антикіготь, ознайомиться з яким можна за посилан.

Кожзам антикіготь

Але не все так ідеально. Шкірозамінника все ж властиві деякі мінуси:

  • підробки - деякі виробники під виглядом шкірозамінника продають дешевий дермантин поганої якості. Покупець буде засмучений растрескиванием зовнішньої текстури, і не захоче купити кожзам в подальшому. За якісну продукцію неможливо віддати копійки, кожен товар має свою ціну;

  • схильність до фарбування - контакт світлого і темного матеріалу може деформувати колір полотна;

  • занадто високі і низькі температури призводять до розтріскування і деформації покриття;

  • дивани зі шкірозамінника не підходять для використання в якості спального місця;

  • кожзам піддається пранню, але не прасування.

Правильний догляд також важливий

Будь-яка меблева оббивка вимагає до себе особливого . Кожен вид матеріалу має специфічні властивості, тому потрібно дотримуватися перевірених рад. Кожзам любить суху чистку. Незважаючи на те, що поверхня не накопичує пил, для підтримки первісного вигляду рекомендується пилососити оббивку раз в тиждень.

Плями і забруднення видаляються вологою серветкою або ганчіркою з мильним розчин. Потім поверхню потрібно висушити.

Для більш складних плям від кулькової ручки або інших проявів дитячої творчості допустимо використовувати розчин з додаванням спирту.

Переваги шкірозамінника для мебл. Догляд за оббивкою зі шкіро

Не потрібно ставити меблі зі штучної шкіри поруч з обігрівальними приладами та джерелами тепла. Навіть найякісніший і фірмовий кожзам може потріскатися, пересушиться. До того ж матеріал легко запалюється.

Чим гарний кожзам для меблів?

Вивчивши види і властивості штучної шкіри, екокожі, можна сказати - це оптимальний варіант вибору меблевої оббивки. Сучасні тренди м'яких меблів засновані на лаконічності, презентабельності, простоті текстури. Цими показниками володіє кожзам.

З природною імітацією натуральної шкіри не може зрівнятися жоден вид меблевого текстилю. Гладка або витиснена фактура благородно передає багатство оббивки, при цьому поєднує простоту дизайну. Легке і приємне полотно ідеально лягає на форми м'яких меблів. 

Актуальним рішенням стане оформлення офісних меблів із замінника шкіри. Благоустрій приймальні, кабінету керівника підкреслить статус компанії. Екокожа однаково хороша для офісів і будинк. Її універсальність дозволяє створювати різні варіанти оббивки, яка приваблива в будь-якому інтер'єрі.

По-особливому оригінально виглядає тиснення на штучній шкірі. Неповторна текстура поступово набирає популярності в оформленні домашнього простору.

Ось деякі приклади
 

Колірна палітра - це окрема стихія для творчих ідей. Властивий шкірозамінника склад дозволяє фарбувати матеріал в найрізноманітніші відтінки. Колор карта не має кордонів, також як фантазії дизайнерів. 

Якщо покупця влаштовують всі аспекти і властивості штучної шкіри, тоді не варто сумніватися з покупкою. Демократична ціна на продукцію є безперечним пріоритетом. 

Поділитися з друзями

Задати питання

Тут Ви можете задати питання, що Вас цікавить - і ми в найкоротші терміни відповімо Вам. Також Ви можете залишити свій відгук або побажання, адресовані нашій компанії INTSTYLE.

Оцініть статтю
Коментарі (всього 0)
Відгуки для даного товару відсутні

Telegram Viber